Copilot & Supplier Conversations
Vältä turhia kysymyksiä – Mediuksen chattibottien avulla.
Miten agentit auttavat yritystäsi?
Ajan säästö
Taloustiimit käyttävät keskimäärin 6 tuntia viikosta vastaamaan toimittajien kyselyihin – Supplier Conversations poistaa huolen täysin ja antaa talouseksperteille aikaa keskittyä muuhun.
Monikielinen tuki
Molemmat agentit toimivat laajalla kielivalikoimalla. Copilot esimerkiksi pystyy kääntää laskun kieleltä toiselle.
Vahva yhteistyö AP-sovelluksen kanssa
Copilot ja Supplier Conversations ovat vankasti integroituja Mediuksen laskuautomaation kanssa ja hyödyntävät sen kautta löytyvää dataa ehdotuksiin.
Datan hyväksikäyttö
Copilot on vahva esimerkki Mediuksen panostuksesta koneoppimista kohtaan. Se oppii jokaisesta keskustelusta ja laskusta.
Turvalliset ja lainmukaiset
Mediuksen Agentit käyttävät Microsoft Azuren OpenAI-pohjaa ja ovat yhtä vahvasti suojattuja ja lainmukaisia kuin Microsoftin muut tuotteet.
Parantaa suhteita toimittajien kanssa
Supplier Conversations -agentin ansiosta kaikki toimittajat saavat tarkat vastaukset kyselyihin minuuttien kuluessa.
Copilotista löytyy video ja Supplier Conversationista FAQ Mediuksen kansainvälisiltä sivuilta.
Medius Copilot medius.comissaUsein kysyttyä
Mediuksen agentit hyödyntävät Microsoft Azure OpenAI:n uusimpia versioita tarjotakseen mahdollisimman ajankohtaista, tarkkaa ja oikeaa tietoa käyttäjille. Microsoft Gold Partnerina Mediuksella on vahva yhteistyö sekä integraatio Microsoftin sovellusten kanssa.
Copilot on monikielinen AI-assistentti, joka vastaa yleisiin asiakkaiden esittämiin kysymyksiin. Esimerkiksi: “Keneltä lasku on?” tai “Voinko hyväksyä tämän laskun?”. Copilot osaa myös kääntää laskuja ja vastata vapaamuotoisiin kysymyksiin.
Supplier Conversations on työkalu tehty vastaamaan toimittajien kysymyksiin. Esimerkiksi kysymykset kuten “Missä vaiheessa maksu on tätä laskua koskien?” tai “Onko laskumme tullut perille”, saavat nopeat ja tarkat vastauksen AP-ratkaisun ja ERP:n kanssa integroituneelta agentilta.
Medius agentit käyttävät dataa vain oman yrityksesi sisällä. Esimerkiksi Copilot ei ikinä käytä yrityksen tarjoamaa informaatiota eri yritysten keskusteluissa. Jokaisen yrityksen Copilot-yksikkö on uniikki ja oppii vain heidän laskuistaan.
Ei tarvitse. Mediuksen palvelut ovat yksinkertaisia intuitiivisia. Käyttäjät eivät tarvitse minkäänlaista koulutusta ja agenttien käyttö toimii samoin kuin muille ihmisille keskustelu.
Medius Case Studies
Tutustu, miten organisaatiot eri toimialoilla hyödyntävät Mediuksen ratkaisuja ostolaskujen automaatiossa, hankinnassa ja taloushallinnon tehostamisessa.
Lue asiakastarinatSuomalaisia referenssiasiakkaitamme
Oletko valmis viemään laskuautomaation seuraavalle tasolle?